Disco Series

Zestaw do grillowania Disco Series.
Cena zestawu: 2 690 zł brutto.

Disco Series

To zestaw do grillowania, który charakteryzuje, wielofunkcyjność i łatwość w pielęgnacji.

 

Nazwa Disco Series odnosi się do grupy produktów takich jak Disco Trójnóg, Disco Stolik, Disco Patelnia i Disco Kuchenka które są ze sobą kompatybilne. Ten modularny system do gotowania można używać na kilka sposobów; gotować używając kuchenki i patelni lub na ognisku. Możliwości Disco Series ogranicz jedynie twoj wyobraźnia.

Łatwość w pielęgnacji bez konieczności sezonowania - Disko Skillet (patelnia) jest pokryta emalią dzięki czemu jedzenie nie przywiera do jej powierzchni również gdy patelnia nie jest sezonowana. Innymi słowy patelnia jest łatwa w uzyciu i czysta. Wykonana jest żeliwa, o wysokiej pojemności cieplnej ,dzięki czemu jedzenie jest ciepłe przez długi czas.

Mocne żeliwo typu Meehanite - żeliwo, z którego wykonano patelnię jest mocniejsze od zwykłego żeliwa - modyfikowane żeliwo Meehanite charakteryzuje się również doskonałą przewodnością i pojemnością cieplną, dzięki czemu patelnia Disco Skillet może być użytkowana przez długi czas nie deformując się w wysokich temperaturach. Żeliwo Mehanite produkowane jest przez koreańską firmę POSCO - jednego z najwiekszych producentów stali na świecie.

Emaliowane w temperaturze 800°C - żeliwo jest dukrotnie napylane emalią w temperaturze 800°C - to bardzo zaawansowany technologicznie proces, wymagający czasu i wysiłku - dlatego tylko produkty, które przejdą ten etap, mogą ruszyć w świat pod nazwą Disco Skillet.

Bezpieczeństwo potwierdzone przez testy - żeliwo, gdy jest w stanie ciekłym (1,500~1,550°C) przechodzi testy bezpieczeństwa, analizy oraz modyfikacje w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania. Jest poddawane dokładnym badaniom aby upewnić się, że nie ma w nim żadnych substancji niebezpiecznych.

Doskonałość w użytkowaniu w terenie - Trójnóg Disco jest wykonany z grubego aluminium o wysokiej gęstości. Wysokość nóg trójnoga jest regulowana - umożliwia to regulację jego wysokości oraz zapewnia stabilność na nierównych powierzchniach. Regulację wysokości trójnoga umożliwia jego konstrukcja ( system prowadnic), dzięki której możesz go używać w pozycji siedzącej lub na stojącej.

Teczka na patelnię (Disco Tote)

Cena brutto: 230 zł

Torba (Disco Bag)

Cena brutto: 400 zł

Do góry